دوره بین المللی آموزش مربی مونته سوری با گواهی نامه موسسه MCI در انگلیس

هفتمین دوره بین المللی آموزش روش مونته سوری برای مربیان با اعطا گواهی نامه از Montessori Center International Ins. (UK) زمان: ۱۶ تا ۲۳ شهریور ۹۶ ( ۸ روز و ۸۰ ساعت از ۸ صبح تا ۱۸)

مونته سوری :
مدرک بین المللی

فایلهای پیوست

  آگهی دوره MCI 682 کیلوبایت دانلود

توضیحات خدمت

مجری:
این دوره توسط دکتر یداله سعید نیا نماینده رسمی موسسه MCI سازمان دهی می‌شود

مشخصات دوره:
این دوره به صورت کاملاً کاربردی بوسیله خانم Rosaline Hongkim – فرستاده از سوی موسسه MCI – برگزار می‌شود. مترجم همراه اساتید خواهد بود. در این دوره مربیان می‌آموزند که آموزش مونته سوری چیست؟ چه اهدافی را دنبال می‌کند؟ و چگونه آموزش داده می‌شود؟
آموزش مونته سوری مبتنی بر ابزار های ویژه ای است. این ابزارها در کارگاه تهیه شده است و شیوه استفاده از آن ها آموزش داده می شود. ابزارها شامل زندگی روزمره ((Practical Life)، پرورش حواس پنجگانه (Sensorial)، آموزش ریاضیات (Math)، آموزش سواد(Literacy)، و فرهنگی (Culture)شامل جغرافی، تاریخ، زیست‌شناسی می باشد.
در این دوره مربیان آموزش‌هایی برای طراحی درسی بر اساس مونته سوری و خلاقیت در سبک مونته سوری نیز می‌بینند.
گواهینامه:download (1)
“گواهینامه حضور” این دوره از طرف موسسه MCI انگلیس صادر می‌شود و برای همه مدارس مونته سوری در سراسر جهان معتبر است.
هزینه دوره:
– با ارایه گواهی از MCI انگلیس: دو میلیون و سیصد هزار تومان

– با گواهی موسسه نام آوران آموزش: یک میلیون و هفتصد هزار تومان
تعداد شرکت‌کنندگان و ثبت نام:
حداکثر ظرفیت دوره ۲۵ نفر می‌باشد و داوطلبان می‌توانند با واریز مبلغ اولیه یک میلیون تومان ثبت نام کنند. بقیه مبلغ پیش از شروع دوره تسویه شود.

پرداخت مبلغ اولیه:

واریز به کارت شماره ۶۲۲۱۰۶۱۰۶۵۸۸۶۳۵۲ به نام یداله سعید نیا. رسید پرداخت و نام و نام خانوادگی را از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۲۱۳۵۴۰۶۹ ارسال نمایید.

پیشنهاد می شود که ثبت نام را به روز های آخر موکول نکنید زیرا احتمال پر شدن ظرفیت هست. اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند. در صورتی که به هر دلیل دوره تشکیل نشود، هزینه مسترد می گردد. این دوره برای شرکت کنندگان قبلی دوره های موسسه نام آوران نیز توصیه می شود.
محل:
محل برگزاری تهران است و مکان دقیق پس از ثبت نام اعلام می شود.

موسسه فرهنگی مهکامه هستی(دوره های آموزش روش های نوین و فروش ابزارهای مونته سوری)
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : کارگاه آموزش مونته سوری، ابزار های مونته سوری، کارگاه آموزش روش IB، کارگاه روش شناختی، آموزش ساخت گرایی، تور آموزشی مالزی، تور آموزشی فنلاند، ارایه مدل آموزشی نوین برای مدارس، مشاوره تاسیس مدرسه مونته سوری، مشاوره طراحی برنامه استراتژیک برای مدارس، برنامه ریزی آموزشی 10015، نشست با متخصصین آموزش خارجی، مشاوره راه اندازی کسب و کار آموزشی، دوره آموزش مربی مونتسوری، برنامه درسی پیش دبستان، برنامه درسی پیش دبستان
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 0935-2538005، 0912-1354069